Informace o produktu:
Kategorie: Prodej hlodavců a králíků
Dodavatel:Živé zvíře
Cena:72.00 Kč

Potkani a myši jsou společenská zvířata, vyjímka je pouze u samců myší, kdy je nutno je chovat odděleně. Dožívají se 2 – 4 let. Potkani se dají velmi dobře ochočit a jsou to inteligentní a aktivní zvířátka. Chovné zařízení Minimální velikost klece je rozměrů - pro potkany 80 x 40 x 40 cm a pro myši 50 x 30 x 40 cm. Ideální podestýlka jsou bezprašné hobliny. Samozřejmostí je miska a napáječka na vodu. Je dobré umístit do zařízení hračky a prolézačky. Pro potkana doporučujeme spíše plastové vybavení, které se snáze udržuje (značkují své teritorium močí), poškozené (nahlodané) vybavení nahradíme novým. Klec nesmí být umístěna v průvanu, potkani i myši jsou velmi náchylní k nachlazení. Krmení Potkani i myši jsou všežravci. Krmíme granulemi nebo směsí pro hlodavce, zeleninou, občas kouskem ovoce. Ocení také sušené bylinky a květy.


 • Mastomyš
  Mastomyš

  Mastomyš nyní za 99 CZK..

  99.00 Kč
 • Ježek bělobřichý
  Ježek bělobřichý

  Ježek bělobřichý nyní za 2699 CZK..

  2699.00 Kč
 • Činčila vlnatá bílá
  Činčila vlnatá bílá

  Činčila je roztomilé zvířátko s heboučkou srstí, které pochází z jižní Ameriky. Dožívá se 15 – 20 let. Činčily chovejte v ideálně v párech nebo ve..

  1499.00 Kč
 • Morče teddy
  Morče teddy

  Morče pochází z Jižní Ameriky, kde žije v početných skupinách a díky své milé a společenské povaze je po celém světě oblíbeným mazlíčkem. Mezi jeho zvukové..

  459.00 Kč


© 2021 Chovatelské potřeby a krmiva pro mazlíčky.