Informace o produktu:
Kategorie: Venčení
Dodavatel:Active Dog
Cena:299.00 Kč

Postroje Active Dog MELLOW jsou komfortní designové postroje pro psy, které se hodí spíše pro „městský způsob života“. V nepříznivém počasí na sebe postroj váže nečistoty a nasává vlhkost.  Přesto je velmi dobře udržovatelný, dá se prát v pračce a lze jej též použít jako postroj do auta v případě využití se speciálním vodítkem se sponou do autopásu ve vozidle. Dostupný v šesti barvách. Možno nakombinovat i s vodítkem v dané barvě. Jako i jiné postroje má i tento přezky pro vyladění velikosti postroje na zvířeti a zvýšení tak jeho komfortu při nošení a bezpečnost. Snadné navlékání – přetažení přes hlavu a vložení jedné hrudní končetiny do postroje. Následně stačí jen zapnout. Obvod hrudníku: 45 – 65 cm


 • Postroj active dog mellow l oranžový 2x45-65cm
  Postroj active dog mellow l oranžový 2x45-65cm

  Postroje Active Dog MELLOW jsou komfortní designové postroje pro psy, které se hodí spíše pro „městský způsob života“. V nepříznivém počasí na sebe postroj..

  299.00 Kč
 • Vodítko non-stop bungee 2,8m
  Vodítko non-stop bungee 2,8m

  Vodítko s amortizérem skvěle poslouží všem, kteří se psem běhají nebo chodí na výlety. Odpružená část vodítka zmírní každé trhnutí a vy i váš čtyřnožec..

  799.00 Kč
 • Vodítko flexi new neon páska zelené m 5m
  Vodítko flexi new neon páska zelené m 5m

  Samonavíjecí páskové vodítko pro střední plemena psů do hmotnosti 25 kg. Délka: 5 m, hmotnost 300 g. Navíjecí vodítka flexi poskytují Vašemu psovi potřebnou..

  599.00 Kč
 • Obojek kiwi walker oranžový m 45cm
  Obojek kiwi walker oranžový m 45cm

  Kromě nápaditého designu nabízejí obojky Kiwi Walker speciální sponové zapínání a bezpečnostní reflexní prvky, které zajišťují větší míru bezpečnosti během..

  159.00 Kč


© 2020 Chovatelské potřeby a krmiva pro mazlíčky.