Informace o produktu:
Kategorie: Toalety a steliva
Dodavatel:TRIXIE
Cena:139.00 Kč

Podložka před kočičí toalety. Je vyrobena z PVC. Odstraňuje stelivo z kočičích tlapek. Je protiskluzová a proto zabraňuje posouvání po zemi. Vhodná pro citlivé kočky. Z kvalitního materiálu Snadná údržba Rozměr 45*37cm Barva šedá se vzorem tlapky Protiskluzová  


 • Asan cat pure 10l
  Asan cat pure 10l

  Jedinečná podestýlka české výroby pro krátkosrsté kočky a fretky. S Lapur pachovým zámkem pro odstranění zápachu Na 450% zdokonalená absorpce vlhkosti Bez..

  194.00 Kč
 • Asan cat fresh blue 10l
  Asan cat fresh blue 10l

  Jedinečná přírodní podestýlka české výroby pro krátkosrsté kočky a fretky.  Bez prachu, přidaných barviv a parfémů Mimořádná absorpce pachů a..

  199.00 Kč
 • Kočkolit magic pearls lavender 7.6l
  Kočkolit magic pearls lavender 7.6l

  Podestýlka pro kočky s vůní levandule. Podestýlka MAGIC Pearls má speciální velikost, tvar a složení, které neulpívá na srsti kočky a není vynášeno z toalety...

  269.00 Kč
 • Kočkolit magic pearls lavender 16l
  Kočkolit magic pearls lavender 16l

  Podestýlka pro kočky s vůní levandule. Podestýlka MAGIC Pearls má speciální velikost, tvar a složení, které neulpívá na srsti kočky a není vynášeno z toalety. Tato..

  549.00 Kč
 • Stelivo brit fresh cats excellent ultra bentonite 5kg
  Stelivo brit fresh cats excellent ultra bentonite 5kg

  Ultra-bentonitové hrudkující stelivo perfektní pro citlivé kočičí tlapky. Ultra bentonit je díky své jemné struktuře a malým částicím 0,5-2 mm pro kočky extrémně..

  109.00 Kč


© 2019 Chovatelské potřeby a krmiva pro mazlíčky.