Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a pamlsky
Dodavatel:Ontario
Cena:39.00 Kč

Doplňkové krmivo pro psy. Vynikající, sušené kuřecí kousky s vysokou chutností, ideální jako odměna. Složení: kuřecí prsa 91,9%, glycerin 5,4%, bramborový škrob 1,8%, sůl 0,9%. Analytické složky: hrubý protein 60%, hrubé oleje a tuky 2%, hrubá vláknina 1%, hrubý popel 5,5%, vlhkost 18%. Krmný návod: Množství pamlsků přizpůsobte dle velikosti a aktivity psa. Podávejte mezi jídly. Vždy poskytněte zvířeti přístup k čerstvé, pitné vodě. Uchovávaje na suchém a chladném místě. Datum spotřeby / číslo šarže / výrobce: uvedeno na obalu.


 • Ontario snack chicken jerky calcium 70g
  Ontario snack chicken jerky calcium 70g

  Doplňkové krmivo pro psy. Vynikající kalciové kosti obalené kuřecím masem, ideální jako odměna. Složení: kuřecí prsa 80,97%, obiloviny 10%, rostlinný protein 4%,..

  39.00 Kč
 • Ontario snack soft duck jerky 70g
  Ontario snack soft duck jerky 70g

  Doplňkové krmivo pro psy. Vynikající, měkké kousky kachního masa s vysokou chutností, ideální jako odměna. Složení: kachní prsa 94,3%, glycerin 5,4%, sůl..

  39.00 Kč
 • Pochoutka beaphar doggy´s mix pro psy
  Pochoutka beaphar doggy´s mix pro psy

  Popis produktu: Doplňkové krmivo pro psy. Bohatá směs chutných a zdravých pochoutek s vitamíny pro psy. V jednom balení je směs tří druhů různých tablet -..

  129.00 Kč
 • Pochoutka rinti extra chicko šunka 60g
  Pochoutka rinti extra chicko šunka 60g

  Křupavé plátky sušené vepřové šunky se sníženým obsahem tuku, doplňkové krmivo pro dospělé psy.  Krmný návod: podávejte mezi každodenním krmením při..

  79.00 Kč
 • Pochoutka rinti extra chicko kuře 500g
  Pochoutka rinti extra chicko kuře 500g

  Křupavé plátky sušeného kuřecího masa se sníženým obsahem tuku, doplňkové krmivo pro dospělé psy. Krmný návod: podávejte mezi každodenním krmením při..

  379.00 Kč


© 2019 Chovatelské potřeby a krmiva pro mazlíčky.