Informace o produktu:
Kategorie: Péče o zdraví
Dodavatel:Beaphar
Cena:189.00 Kč

Přípravek pro péči o oči psů a koček. Užití: Čištění očí a jejich okolí předchází podráždění od špíny a prachu. Oftal stimuluje přirozený proces čištění a zamezuje tvorbě tmavých skvrn pod očima.  Složení produktu: Voda, chlorid sodíku, sodium sulfáte, sodium EDTA, chlorid benzalkonium, dymethyl sulfon (MSM). Návod k použití: Kápněte několik kapek do očí zvířete, poté očistěte smotkem vaty, navlhčené v Oftalu, směrem od vnějšího koutku oka.    


 • Polštářky 8in1 čistící na uši 90ks
  Polštářky 8in1 čistící na uši 90ks

  Vlhčené polštářky na čištění uší. Jemně odstraňují maz a nečistoty. Použití: první den až dva čistěte uši 3 x denně, potom 1 x denně, následně pro..

  199.00 Kč
 • Odstraňovač skvrn pod očima beaphar 50 ml
  Odstraňovač skvrn pod očima beaphar 50 ml

  Odstraňovač skvrn pod očima je jemný a nedráždivý (bez alkoholu) přípravek pro domácí mazlíčky. Odstraňuje nevzhledné skvrny pod očima psů a koček způsobené..

  199.00 Kč
 • Oční kapky beaphar oftal 50 ml
  Oční kapky beaphar oftal 50 ml

  Oční kapky Oftal pečují o oči a odstraňují skvrny od slz u psů, koček a ostatních domácích zvířat. Stimulují přirozený proces čištění Předchází..

  189.00 Kč
 • Známka my family friends bernský salašnický pes
  Známka my family friends bernský salašnický pes

  Nejznámější plemena psů jako jedinečné a krásné psí známky – jediné svého druhu na celém světě. Každá známka je ručně smaltovaná a je vyrobena z..

  529.00 Kč


© 2020 Chovatelské potřeby a krmiva pro mazlíčky.