Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a pamlsky
Dodavatel:Canvit
Cena:499.00 Kč

Za studena lisovaný olej z lněného semínka je bohatým zdrojem omega-3 a omega-6 nenasycených mastných kyselin v optimálním poměru 3:1, které mají blahodárný vliv na zdraví kůže, kvalitu srsti, trávení a funkci zažívacího aparátu.  Kyselina alfa-linolenová (ALA omega-3 nenasycená mastná kyselina) vykazuje protizánětlivé účinky a podporuje zdravý stav kůže a lesklou srst. Kyselina linolová (LA omega-6 nenasycená mastná kyselina) pozitivně ovlivňuje funkce imunitního systému při alergiích a přecitlivělosti na krmivo. V případě, že pes či jeho majitel z nějakého důvodu rybí tuk odmítá, může jeho zdraví kůže, kvalitní a lesklé srsti, zdravých kloubů, správného vývoje mozku a zdravého kardiovaskulárního systému dosáhnout pomocí lněného oleje. Dalším zdravotním přínosem lněného oleje je lepší trávení a zdravý gastrointestinální trakt. Indikace: Podpora zdravého stavu kůže, bohaté a lesklé srsti a silných drápů Podpora optimálního trávení u citlivého zažívacího ústrojí...


 • Canvit barf green-lipped mussel 180g
  Canvit barf green-lipped mussel 180g

  Novozélandská slávka zelenoústá je bohatým zdrojem kloubní výživy ve formě glucosaminglykanů (glukosamin a chondroitin) a nenasycených mastných kyselin v přirozené..

  649.00 Kč
 • Canvit barf yucca schidigera 160g
  Canvit barf yucca schidigera 160g

  Kořen Yuccy je bohatým zdrojem saponinů, antioxidantů, betakarotenu a vitamínu C, B, vápníku, manganu, hořčíku a železa s pozitivním přínosem na detoxifikační a..

  349.00 Kč
 • Olej z tresčích jater canvit barf cod liver oil 0,5l
  Olej z tresčích jater canvit barf cod liver oil 0,5l

  Za studena lisovaný olej z tresčích jater je bohatým zdrojem omega-3 nenasycených mastných kyselin, vitamínu A a D s blahodárným vlivem na zdravý stav kůže, funkci..

  469.00 Kč
 • Kokosový olej - canvit barf coconut oil 600g
  Kokosový olej - canvit barf coconut oil 600g

  Za studena lisovaný kokosový olej je zdrojem mastných kyselin se středně dlouhým řetězcem, které jsou přímým zdrojem energie pro svaly. Kokosový olej je bohatým..

  399.00 Kč


© 2019 Chovatelské potřeby a krmiva pro mazlíčky.