Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a pochoutky pro ptáky
Dodavatel:Vitakraft
Cena:14.00 Kč

Perličky s olejem z tresčích jater pro andulky - doplňkové krmivo. Krmný návod: podávejte denně množství na špičku nože k hlavnímu krmivu. Složení: obiloviny, tuky a oleje, kvasnice, cukry, minerální látky, lecitin. Jakostní znaky: proteiny 9,6%, vlhkost 12,8%, vláknina 10,5%, tuky 4,3%, popeloviny 4,1%, vápník 9,91%, vitamín A 4000 m.j./ kg, vitamín D3 750 m.j./ kg.


 • Jod rapid perls vitakraft sittich 20g
  Jod rapid perls vitakraft sittich 20g

  Jódové perličky pro andulky a malé papoušky - doplňkové krmivo. Pochoutka, která bezpečně ochrání ptactvo před nemocí štítné žlázy a příznivě ovlivňuje..

  14.00 Kč
 • Parrot mauserhilfe vitakraft 25g
  Parrot mauserhilfe vitakraft 25g

  Zrníčka na přepeření pro velké papoušky - doplňkové krmivo. Speciální směs napomáhající přepeření pro velké papoušky. Krmný návod: podávejte denně..

  19.00 Kč
 • Kracker vitakraft sittich honey egg fruit 3ks
  Kracker vitakraft sittich honey egg fruit 3ks

  Tyčinky s ovocem, medem a vejci pro andulky - doplňkové krmivo. Speciální tyčinky s medem, ovocem a vejci vhodné jako doplněk běžné stravy pro drobné okrasné ptactvo...

  54.00 Kč
 • Kracker vitakraft sittich combi 3ks
  Kracker vitakraft sittich combi 3ks

  Tyčinky s medem, pomeranči a popcornem - doplňkové krmivo pro mlalé papoušky. 3 různé speciální tyčinky - medová, pomerančová a s popcornem. Vhodné jako doplněk..

  59.00 Kč


© 2019 Chovatelské potřeby a krmiva pro mazlíčky.