Informace o produktu:
Kategorie: Pelíšky
Dodavatel:Disney
Cena:1199.00 Kč

Designový pelíšek pro psy Minnie. Stylový kousek, který by neměl chybět žádnému fanouškovi. Vyndavací, prošívaný polštář. Spodek pelíšku je protiskluzový. Velikost: 38 x 38 x 40 cm


 • Kukaň Marvel Captain America 38cm
  Kukaň Marvel Captain America 38cm

  Designový pelíšek pro psy Capitain America. Stylový kousek, který by neměl chybět žádnému fanouškovi. Vyndavací, prošívaný polštář. Spodek pelíšku je..

  1199.00 Kč
 • Odstraňovač skvrn Beaphar Probio 500 ml
  Odstraňovač skvrn Beaphar Probio 500 ml

  Stain Remover je účinný při odstraňování skvrn a zápachu způsobených močí, výkaly, krví a dalších běžných nečistot v domácnosti, zejména od jídla a pití...

  269.00 Kč
 • Síť do auta Trixie černá
  Síť do auta Trixie černá

  Ochranná síť zajistí bezpečnost během jízdy autem. Lze ji připevnit za přední sedadla nebo do zavazadlového prostoru. Z kvalitního polypropylenu. Snadné připevnění,..

  214.00 Kč
 • Autopotah Trixie na zadní sedadla černý
  Autopotah Trixie na zadní sedadla černý

  Autopotah zadních sedadel. Chrání interiér auta před poškrábáním, nečistotami a chlupy a snadno se udržuje - lze očistit vlhkým hadříkem nebo prát v ruce. Odolný..

  1399.00 Kč
 • Autopotah Trixie na zadní sedadla s bočnicemi
  Autopotah Trixie na zadní sedadla s bočnicemi

  Nylonový potah na zadní sedadla. Chrání před poškrábáním, nečistotami a chlupy od psa. V potahu jsou 2 otvory na zip k protažení bezpečnostních pásů. Z kvalitního..

  999.00 Kč
 • Autopotah Trixie na zadní sedadla tlapky
  Autopotah Trixie na zadní sedadla tlapky

  Autopotah zadních sedadel. Chrání interiér auta před poškrábáním, nečistotami a chlupy. Vrchní vrstva z pohodlného fleecu. Spodní část z nylonu chrání sedačky..

  999.00 Kč


© 2022 Chovatelské potřeby a krmiva pro mazlíčky.