Informace o produktu:
Kategorie: Akvarijní technika
Dodavatel:Juwel
Cena:889.00 Kč

Programovatelné, automatické krmítko pro všechny typy akvárií. - Pro vločky, pelety a tablety. - Nastavitelný čas a množství krmení. - Kapacita krmení pro cca. 30 dnů (60 krmení) - Napájení: 2 AA 1,5 typ baterie. K umístění krmítka je třeba pouze vyříznout otvor do krycí klapky akvária, do kterého je pak možno nasadit nosnou misku pro krmítko. Nosná miska je konstruována tak, že obsahuje malou vyjímatelnou klapku, která uzavírá krycí otvor, pokud není krmítko v provozu. Krmítko naplníte krmením, na které jsou vaše ryby zvyklé a nastavíte dávkování podle návodu. Před cestou doporučujeme alespoň dva dny mít krmítko v provozu a hlídat správnost krmení. U mnoha akvárií JUWEL je tento otvor již vyražen a uzavřen víčkem.


 • Krmítko automatické eheim
  Krmítko automatické eheim

  Snadno srozumitelné programování Další program pro dvojí krmení Aktivně provzdušněná potravinová komora Kapacita cca 100 ml - Další dávka je možná stisknutím..

  1249.00 Kč
 • Náplň molitan marina cf 20, cf 40
  Náplň molitan marina cf 20, cf 40

  Náhradní molitanová vložka do vnějšího filtru Marina CF 20, CF 40...

  139.00 Kč
 • Náplň clearmax fluval u4 2ks
  Náplň clearmax fluval u4 2ks

  Náhradní náplň clearmax pro vnitřní filtr Fluval U4...

  269.00 Kč
 • Kartáč tetra
  Kartáč tetra

  Dlouhý kartáč k čištění hadic filtrů. Délka: 1,6 m.Vhodný pro hadičky o průměru 11 až 25 mm. Důkladně a rychle vyčistí hadice a zabraňuje tím jejich ucpání...

  189.00 Kč


© 2020 Chovatelské potřeby a krmiva pro mazlíčky.