Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a pamlsky
Dodavatel:Rinti
Cena:89.00 Kč

Mokré klrmivo pro dospělé psy. 31 % kuřecích filet v kombinaci s dalšími druhy masa nebo vnitřnostmi: RINTI Filetto obsahuje pouze kvalitní suroviny, je bohaté na živočišné bílkoviny a obsahuje minimum tuku. Podle druhu je složení buď výhradně masové nebo je doplněno o brambory či karotku. Všechny druhy jsou vyvážené a obsahují důležité vitamíny, minerální látky a stopové prvky. V želé nebo v omáčce - i ty nejnáročnější čtyřnozí gurmáni si nápadité varianty zamilují. Krmivo neobsahuje dochucovadla, barviva ani konzervační látky. - Vysoký obsah masa. - Kvalitní filety: přírodní kousky, žádné geneticky upravené maso. - Vysoký obsah bílkovin: velké množství kvalitních živočišných bílkovin. - Nízkotučné: lehké kuřecí maso a další nízkotučné přísady. - Vyvážené složení: s vitamíny, minerálními látkami a stopovými prvky. - Vysoká snášenlivost: rozmanité varianty ve šťavnatém želé nebo omáčce. - Neobsahuje umělá barviva, dochucovadla ani konzervační látky.


 • Eukanuba Adult Small Medium Lamb 12kg
  Eukanuba Adult Small Medium Lamb 12kg

  POZOR, ZMĚNA OBALU A RECEPTURY. Vážení zákazníci, došlo ke změně na novou, vylepšenou recepturu a ke změně obalu. Vhodné pro psy ve věku od 1 do 7 let s hmotností do..

  1149.00 Kč
 • Calibra Grain Free Adult Large Breed Salmon 12kg
  Calibra Grain Free Adult Large Breed Salmon 12kg

  Kompletní krmivo bez obilovin pro dospělé psy velkých plemen (nad 30 kg). Hlavní výhody produktu Calibra Dog Grain Free Adult Large Breed Salmon: Vysoký obsah lososa s..

  1189.00 Kč
 • Calibra Expert Nutrition Light 12kg
  Calibra Expert Nutrition Light 12kg

  Expertní výživa pro psy, kteří potřebují snížit hmotnost nebo udržet optimální tělesnou hmotnost. Kompletní hypoalergenní krmivo, které při pravidelném..

  929.00 Kč
 • Calibra Expert Nutrition Mobility 12kg
  Calibra Expert Nutrition Mobility 12kg

  Expertní výživa pro psy s predispozicí k problémům s klouby, na podporu pohybového aparátu a prevenci onemocnění kloubů. Kompletní hypoalergenní krmivo určené..

  999.00 Kč


© 2021 Chovatelské potřeby a krmiva pro mazlíčky.