Informace o produktu:
Kategorie: Venčení
Dodavatel:Tamer
Cena:199.00 Kč

Klasický kožený obojek pro psy vyrobený z hlazenice, kvalitní hovězí kůže. Pro barvení obojků se používají ekologické barvy. Kůže je impregnována, aby zamezila barvení srsti psa. Šířka: 1,9 cm Délka: 45 cm Pro psy s obvodem krku: 30 – 40 cm Upozornění: Může se stát, že některé tyrkysové obojky a vodítka mohou mít odstín spíše do zelena – je to způsobeno barvením a reakcí materiálu.


 • Kožené přepínací vodítko Tamer 1,9cm2,5m tyrkysové
  Kožené přepínací vodítko Tamer 1,9cm2,5m tyrkysové

  Kožené přepínací vodítko vyrobené z hlazenice, kvalitní hovězí kůže. Pro barvení vodítek se používají ekologické barvy. Kůže je impregnována, aby zamezila..

  799.00 Kč
 • Ontario Rawhide Snack Chicken Braid 20cm
  Ontario Rawhide Snack Chicken Braid 20cm

  Pletená tyčinka ze surové kůže s extra kuřecím - doplňkové krmivo pro dospělé psy, podávejte jako pochoutku. Ideální pro velká plemena. Složení Surová kůže 64%,..

  79.00 Kč
 • Ontario Rawhide Snack Green tea Braid 20cm
  Ontario Rawhide Snack Green tea Braid 20cm

  Pletená tyčinka ze surové kůže ochucená extraktem ze zeleného čaje – doplňkové krmivo pro dospělé psy, podávejte jako pochoutku. Ideální pro psy velkých plemen...

  79.00 Kč
 • Míček Dog Fantasy Dental Mint zelený 6cm
  Míček Dog Fantasy Dental Mint zelený 6cm

  Dentální hračka pro psy. Speciální drážky pomáhají proti tvorbě zubního kamene a masírují dásně. Zvyšují u psa zájem o hračku, neboť kousání je pro něj..

  89.00 Kč


© 2021 Chovatelské potřeby a krmiva pro mazlíčky.