Informace o produktu:
Kategorie: Fretky
Dodavatel:Magic Pearls
Cena:549.00 Kč

Podestýlka pro kočky s vůní levandule. Podestýlka MAGIC Pearls má speciální velikost, tvar a složení, které neulpívá na srsti kočky a není vynášeno z toalety. Tato podestýlka kompletně adsorbuje tekutý odpad, zamezuje bujení bakterií a zanechává podestýlku bez zápachu a suchou na dotek. Nebudete mít žádné špinavé hromádky nebo znečištěnou náplň WC. Krystalky MAGIC Pearls jsou vytvořené ze silikagelu a jsou pro vás i pro vaši kočku zdravější. Většina podestýlek obsahuje mnoho prachu, který může dráždit oči a nosní sliznici. Toto je 100% přírodní neparfemovaný silikagel, přírodní, netoxický a neškodný pro životní prostředí. MAGIC Pearls pelety adsorbují tekutiny během několika sekund a zůstávají na dotek suché. Tento proces také zničí bakterie. Pouze jeden 7,6 litrový pytel MAGIC Pearls vydrží až 8 týdnů. Pohltí všechny pachy a drží je uvnitř.


 • Kočkolit jrs cats original 20l
  Kočkolit jrs cats original 20l

  Hrudkující kočkolit s minimální spotřebou. Velmi dobře hrudkující a biologicky odbouratelná podestýlka nejen pro kočky, ale i králíčky a malé hlodavce. Hygienicky..

  554.00 Kč
 • Kočkolit jrs cats original 40l
  Kočkolit jrs cats original 40l

  Hrudkující kočkolit s minimální spotřebou. Velmi dobře hrudkující a biologicky odbouratelná podestýlka nejen pro kočky, ale i králíčky a malé hlodavce. Hygienicky..

  714.00 Kč
 • Pelety jrs pet´s dream paper pure 3,8kg
  Pelety jrs pet´s dream paper pure 3,8kg

  Pelety ze 100% recyklovaných papírových vláken. Podestýlka je vhodná pro králíky, kočky, fretky a jiná drobná domácí zvířata. Tyto pelety jsou šetrné k životnímu..

  159.00 Kč


© 2020 Chovatelské potřeby a krmiva pro mazlíčky.