Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a pamlsky
Cena:29.57 Kč

Speciální krmivo pro kočky s cukrovkou. Určeno pro: kočky s cukrovkou kočky s nadváhou kočky se zácpou               Vlastnosti: snížený obsah bílkovin a kalorií             snížený obsah minerálů             zvýšený obsah vlákniny Svými vlastnostmi tak působí preventivně při cukrovce, předchází výkyvům hladiny cukru v krvi, pomáhá při snižování váhy a svým vyšším obsahem vlákniny usnadňuje vyprazdňování. Dále obsahuje nezbytné vitaminy, minerály, taurin… Složení: maso a vedlejší živočišné produkty (losos 4 %), vedlejší produkty rostlinného původu, oleje a tuky, minerální látky, bramborový škrob (1 %).   Krmivo má preventivní a podpůrnou funkci, není lékem Zdravotní obtíže je potřeba nejprve konzultovat s veterinárním lékařem.


 • Kapsička SCHESIR tuňákpražma 100g 61 ZDARMA
  Kapsička SCHESIR tuňákpražma 100g 61 ZDARMA

  Kapsička s masem z tuňáka a pražmou. Doplňkové krmivo pro dospělé kočky. Krmný návod: podávejte maximálně 2 kapsičky denně, v kombinaci s mokrým nebo suchým..

  203.00 Kč
 • Konzervy Schesir mix příchutí v želé 6 x 85gr
  Konzervy Schesir mix příchutí v želé 6 x 85gr

  100% přírodní doplňkové krmivo pro dospělé kočky, s delikátními kuřecími a rybími sousty, lehce stravitelné, taurin a vitamíny, bez konzervačních látek a barviv,..

  112.17 Kč
 • Vital drink Miamor kachna 135ml
  Vital drink Miamor kachna 135ml

  Kompletní krmivo pro kočky. Šťáva s nejkvalitnějšími kusy masa Motivuje kočky k vyššímu příjmu tekutin Kočky, které nepřijímají dostatek tekutin..

  38.26 Kč
 • Vital drink Miamor kuře 135ml
  Vital drink Miamor kuře 135ml

  Kompletní krmivo pro kočky. Šťáva s nejkvalitnějšími kusy masa Motivuje kočky k vyššímu příjmu tekutin Kočky, které nepřijímají dostatek tekutin jsou..

  38.26 Kč


© 2019 Chovatelské potřeby a krmiva pro mazlíčky.