Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a pamlsky
Cena:29.57 Kč

Speciální krmivo pro kočky s cukrovkou. Určeno pro: kočky s cukrovkou kočky s nadváhou kočky se zácpou               Vlastnosti: snížený obsah bílkovin a kalorií             snížený obsah minerálů             zvýšený obsah vlákniny Svými vlastnostmi tak působí preventivně při cukrovce, předchází výkyvům hladiny cukru v krvi, pomáhá při snižování váhy a svým vyšším obsahem vlákniny usnadňuje vyprazdňování. Dále obsahuje nezbytné vitaminy, minerály, taurin… Složení: maso a vedlejší živočišné produkty (kuře 4 %), vedlejší produkty rostlinného původu, oleje a tuky, minerální látky, bramborový škrob (1 %).   Krmivo má preventivní a podpůrnou funkci, není lékem. Zdravotní obtíže je potřeba nejprve konzultovat s veterinárním lékařem.      


 • Kapsička Kattovit Gastro kuřerýže 85g
  Kapsička Kattovit Gastro kuřerýže 85g

  Speciální krmivo pro kočky s problémy trávicího traktu. Určeno pro: kočky s gastrointestinálními potížemi kočky se sníženou funkcí slinivky kočky s citlivým..

  29.57 Kč
 • Kapsička Kattovit Sensitive kuře a kachna 85g
  Kapsička Kattovit Sensitive kuře a kachna 85g

  Speciální krmivo pro kočky s citlivým zažíváním. Určeno pro:  kočky s alergií nebo zvýšenou citlivostí na některé druhy bílkovin  Vlastnosti: pouze..

  29.57 Kč
 • Kapsička Kattovit NiereRenal hovězí 85g
  Kapsička Kattovit NiereRenal hovězí 85g

  Speciální krmivo pro kočky s onemocněním ledvin. Určeno pro: kočky s poškozením..

  29.57 Kč
 • Kapsička STUZZY šunka 100g
  Kapsička STUZZY šunka 100g

  Kompletní krmivo pro dospělé kočky. Krmný návod: kočkám o hmotnosti cca 4 kg podávejte 3-4 kapsičky denně. Složení: 45% maso a živočišné produkty (8% šunka),..

  20.87 Kč


© 2019 Chovatelské potřeby a krmiva pro mazlíčky.