Informace o produktu:
Kategorie: Hračky
Dodavatel:DOGLOG
Cena:994.00 Kč

Hlavolam pro psy doglog pizza light nyní za 994 CZK,Pod sedmi hracími kameny může, ale nemusí být ukrytý pamlsek. Získat ho ale vyžaduje pořádnou dávku trpělivosti, soustředění a ducha hráče.Hlavolam Pizza light je skvělou edukační pomůckou, která je vyrobena v Česku, neobsahuje jedovaté ftaláty. A zvládnou ho hrát velká i malá zvířata. Level: 2 Velikost: 30x30x4,5 cm Počet polí pro odměnu: 7 PRO KOHO JE PIZZA LIGHT? Začátečníci středních a menších plemen Starší nebo apatičtější pejsci Slouží také jako zpomalovací miska proti hltání JAK SE HRAJE PIZZA LIGHT? Nejprve je nutné, aby byl odstraněn kulatý kámen tahem nahoru a až pak je možné posouvat zbylé kameny v drážce po a nebo proti směru hodinových ručiček. Po každém podařeném tahu získá hráč zaslouženou odměnu. Hlavolam Pizza lignt je ideální hrou pro začátečníky i pokročilé pejsky. Hra je snadná, motivuje a hlavně nestresuje. TIP! Chcete hru použít jako zpomalovací misku? Nedávejte kulatý hrací kámen. Stačí jen naplnit všechny pole pro...


 • Hlavolam pro psy doglog cheese
  Hlavolam pro psy doglog cheese

  Hlavolam pro psy doglog cheese nyní za 994 CZK,Hlavolam CHEESE je jako velké kolo štěstí pro všechny domácí mazlíčky. Sedm polí pro odměnu, je ukryto pod otáčecí..

  994.00 Kč
 • Hlavolam pro psy doglog starter
  Hlavolam pro psy doglog starter

  Hlavolam pro psy doglog starter nyní za 1194 CZK,Sedm hracích kamenů a dva dvoufázové šuplíky tvoří hlavolam STARTER. Hlavolam mohou hrát i zkušenější psi. Název..

  1194.00 Kč
 • Hračka kiwi walker tpr guma míček růžový 6cm
  Hračka kiwi walker tpr guma míček růžový 6cm

  Hračka kiwi walker tpr guma míček růžový 6cm nyní za 169 CZK,Míček z odolné TPR gumy. Plave ve vodě. Dobře skáče. Průměr: 6 cm..

  169.00 Kč
 • Hračka kiwi walker tpr guma zeppelin růžový 17cm
  Hračka kiwi walker tpr guma zeppelin růžový 17cm

  Hračka kiwi walker tpr guma zeppelin růžový 17cm nyní za 249 CZK,Odolná hračka ve tvaru vzducholodě, která je vyrobená z odolné TPR gumy. Plave ve vodě. S nylonovým..

  249.00 Kč
 • Hračka dog fantasy strong kost guma červená 13,9cm
  Hračka dog fantasy strong kost guma červená 13,9cm

  Hračka dog fantasy strong kost guma červená 13,9cm skladem nyní akce za 244 CZK,Gumové přetahovadlo s provazem. Velikost: 13,9 cm. Velmi odolná, gumová hračka pro psy,..

  244.00 Kč


© 2020 Chovatelské potřeby a krmiva pro mazlíčky.