Informace o produktu:
Kategorie: Péče o kočku
Dodavatel:FURminator
Cena:879.00 Kč

FURminator® hrablo k vyčesávání podsady pro krátkosrsté kočky malých plemen. Odstraňuje až 99 % uvolněných chlupů. Pomáhá také redukovat tvorbu chlupových bezoárů. Používejte na suchou srst jednou či dvakrát týdně po dobu 10 až 20 minut. Vyčesávací hrana z nerezové oceli proniká hluboko do srsti zvířete, kde šetrně a lehce odstraňuje uvolněné chlupy z podsady, aniž by poranila kůži nebo poškodila srst. Ochranný kryt po kůži hladce klouže a brání tomu, aby se okraje vyčesávací hrany zabodávaly do kůže. Zakřivená hrana kopíruje přirozený tvar a stavbu těla zvířete, čímž se vyčesávání stává příjemnějším. Tlačítko FURejector® vyčesanou srst snadno uvolní a vyčesávání je díky tomu snazší než kdy předtím. Ochranná hrana chrání zuby, když se hrablo nepoužívá.


 • Hřeben furminator dlouhá srst s
  Hřeben furminator dlouhá srst s

  FURminator® hrablo k vyčesávání podsady pro dlouhosrsté kočky malých plemen. Odstraňuje až 99 % uvolněných chlupů. Pomáhá také redukovat tvorbu chlupových..

  879.00 Kč
 • Šampon pro kočky proti zacuchání beaphar 250 ml
  Šampon pro kočky proti zacuchání beaphar 250 ml

  Provitaminový šampon Beaphar je speciálně vyvinutý kosmetický přípravek pro dlouhosrstá plemena koček. Vyživuje srst od kořínků, dodá ji lesk a pěstěný vzhled..

  169.00 Kč
 • Interiérový odpuzovač koček beaphar stop it cat 100 ml
  Interiérový odpuzovač koček beaphar stop it cat 100 ml

  Stop It Cat je speciálně vyvinutý interiérový sprej, který udrží kočky z dosahu míst, kde je jejich přítomnost nežádoucí. Vůně přípravku je pro kočky..

  199.00 Kč
 • Koupací písek nature land pro hlodavce 1kg
  Koupací písek nature land pro hlodavce 1kg

  Činčily, osmáci, pískomilové a křečíci používají koupací písek pro udržování srsti v dobrém stavu. Písek z jejich srsti odstraňuje nečistoty, přebytečný..

  39.00 Kč
 • Šampon beaphar pro fretky 200 ml
  Šampon beaphar pro fretky 200 ml

  Šampon Beaphar je jemný přípravek speciálně vyvinutý pro fretky. Pro čištění špinavé srsti a k odstranění přírodního pachu spojeného s fretkami Šampon nesmývá..

  169.00 Kč


© 2020 Chovatelské potřeby a krmiva pro mazlíčky.