Informace o produktu:
Kategorie: Péče o zdraví
Dodavatel:FURminator
Cena:1149.00 Kč

FURminator® hrablo k vyčesávání podsady pro psy velkých o hmotnosti do 24-41 kg s krátkou srstí. Odstraňuje až 99 % uvolněných chlupů. Pomáhá také redukovat tvorbu chlupových bezoárů. Používejte na suchou srst jednou či dvakrát týdně po dobu 10 až 20 minut. Vyčesávací hrana z nerezové oceli proniká hluboko do srsti zvířete, kde šetrně a lehce odstraňuje uvolněné chlupy z podsady, aniž by poranila kůži nebo poškodila srst. Ochranný kryt po kůži hladce klouže a brání tomu, aby se okraje vyčesávací hrany zabodávaly do kůže. Zakřivená hrana kopíruje přirozený tvar a stavbu těla zvířete, čímž se vyčesávání stává příjemnějším. Tlačítko FURejector® vyčesanou srst snadno uvolní a vyčesávání je díky tomu snazší než kdy předtím. Ochranná hrana chrání zuby, když se hrablo nepoužívá.


 • Hřeben furminator dlouhá srst l 24-41kg
  Hřeben furminator dlouhá srst l 24-41kg

  FURminator® hrablo k vyčesávání podsady pro psy velkých o hmotnosti do 24-41 kg s dlouhou srstí. Odstraňuje až 99 % uvolněných chlupů. Pomáhá také redukovat..

  1149.00 Kč
 • Zásobník dog fantasy s 2 rolemi po 15ks
  Zásobník dog fantasy s 2 rolemi po 15ks

  Plastový zásobník na sáčky na psí exkrementy se dvěma rolemi v balení. Různé barvy - závisí na aktuální skladové zásobě...

  44.00 Kč
 • Hračka befun angry puppy býk 25cm
  Hračka befun angry puppy býk 25cm

  Hračka pro psy BeFUN ANGRY, která je díky svému materiálu ideální pro ostré štěněcí zoubky. Svou velikostí je spíše pro větší nebo silná a robustní plemena..

  249.00 Kč


© 2020 Chovatelské potřeby a krmiva pro mazlíčky.