Informace o produktu:
Kategorie: Potřeby pro krmení
Dodavatel:TRIXIE
Cena:59.00 Kč

Kovové jesle na seno. Lze je připevnit na všechny typy klecí. Seno je stále čerstvé a čisté. Z kvalitního materiálu Pevné a odolné Velikost 13*18*12cm Hygienické Upozornění: Pro některé hlodavce je seno nedílnou součástí denní stravy. Množství vždy přizpůsobte velikosti zvířete. Krmte tak, aby ho měl vždy dostatek, ale aby se z něj nestala podestýlka (požírání sena znehodnoceného výkaly může mít za následek zažívací potíže).


 • Držák kovový na seno trixie pro hlodavce 20x18x12cm
  Držák kovový na seno trixie pro hlodavce 20x18x12cm

  Kovové jesle na seno. Lze je připevnit na všechny typy klecí. Seno je stále čerstvé a čisté. Z kvalitního materiálu Pevné a odolné Velikost 20*18*12cm Hygienické..

  69.00 Kč
 • Krmítko závěsné pro hlodavce trixie 8cm
  Krmítko závěsné pro hlodavce trixie 8cm

  Závěsné krmítko do klece pro hlodavce a ptactvo. Zvíře se při krmení zároveň zabaví. Seno se neválí volně po kleci. Z kvalitního kovu K zavěšení Na seno, trávu,..

  64.00 Kč
 • Krmítko závěsné pro hlodavce trixie 12cm
  Krmítko závěsné pro hlodavce trixie 12cm

  Závěsné krmítko do klece pro hlodavce a ptactvo. Zvíře se při krmení zabaví. Seno se neválí volně po kleci. Z kvalitního materiálu K zavěšení Na seno, trávu, nebo..

  89.00 Kč
 • Apetit držák na lisované seno kovový
  Apetit držák na lisované seno kovový

  Kovový držák na lisované seno pro snadnější podávání, pohodlné krmení a prevenci proti průjmovým onemocněním. Jedná se pouze o držák bez bloku sena...

  89.00 Kč
 • Brit care cat crazy im kitten 2kg
  Brit care cat crazy im kitten 2kg

  Superprémiové hypoalergenní kompletní kuřecí krmivo s rýží pro koťata (1-12 měsíců) Crazy Jmenuji se Crazy a narodila jsem se před třemi měsíci. Ani jsem se..

  379.00 Kč


© 2020 Chovatelské potřeby a krmiva pro mazlíčky.