Informace o produktu:
Kategorie: Péče a zdraví
Cena:90.43 Kč

Doplňkové krmivo s kalciem a vitamínem D3 pro plazy. Je zcela bez fosforu a obsahuje základní prvky pro správný metabolismus. Krmný návod: a) při krmení ovocem a zeleninou - smíchejte 1 polévkouvou lžíci Kalcium + vitamín D3 EX a 1 polévkouvou lžíci Multivitamín EX s 500 g směsi zeleniny a ovoce b) při krmení hmyzem promíchejte v poměru 1:1 Kalcium + vitamín D3 EX a Multivitamín EX v nádobce a přidejte živý hmyz, pak jemně protřepejte až se hmyz smísí s práškem. Složení: uhličitan vápenatý (35%), drcené lastury ústřic, sůl. Jakostní znaky: vápník 35%, vitamín D3 65 mg / kg.


 • Doplňkové krmivo EXO TERRA multivitamín 70g
  Doplňkové krmivo EXO TERRA multivitamín 70g

  Multivitamínové dpolňkové  krmivo pro plazy a obojživelníky. Obsahuje vitamín A z beta-karotenu a dokonale vyvážené stopové prvky, minerální látky, aminokyseliny a..

  216.5 Kč
 • Vitamíny ZOO MED Reptivite 225g
  Vitamíny ZOO MED Reptivite 225g

  Vitaminový přípravek pro všechny plazy, doplňkové minerální krmivo. Reptivite je ušlechtilá směs přípravků dobře spojených pro všechny druhy potravin včetně..

  329.5 Kč
 • TETRA Repto Sol 50ml
  TETRA Repto Sol 50ml

  Vitamínové kapky pro plazy-doplňkové krmivo. Chybějící důležité složky v krmivu pro plazy mohou vést k chybnému vývoji. Reptisol je hodnotné a chutné doplňkové..

  242.6 Kč
 • Krmivo BEAPHAR Cricket water doplňkové pro cvrčky 240g
  Krmivo BEAPHAR Cricket water doplňkové pro cvrčky 240g

  Doplněk stravy v gelové podobě pro cvrčky a krmný hmyz - doplňkové krmivo. Speciálně vyvinuto pro cvrčky, ostatní krmný hmyz a pavouky. Kompletní zdroj vody v gelové..

  164.3 Kč


© 2019 Chovatelské potřeby a krmiva pro mazlíčky.