Informace o produktu:
Kategorie: Dárkové poukázky
Dodavatel:Plaček
Cena:500.00 Kč

Nevíte, čím udělat radost?  Často se stává, že někdo z Vašich blízkých, nebo třeba jen kamarádů má domácího mazlíčka a Vy nevíte, co má rád, nebo co by pro něj potřeboval. Proto jsou zde naše dárkové poukázky, které je možno využít na celý sortiment. Už se Vám nikdy nestane, že by jste museli dlouze přemýšlet nad vhodností Vašeho dárku, nebo řešit vracení zboží po Vánocích, nebo třeba jen narozeninách. S naší dárkovou poukázkou nikdy nesáhnete vedle. Platnost kupónu je 3 měsíce od data prodeje uvedeného na kupónu.  Upozornění: Na dárkový poukaz nelze uplatnit žádnou slevu!


 • Dárkový poukaz 1000 kč
  Dárkový poukaz 1000 kč

  Nevíte, čím udělat radost?  Často se stává, že někdo z Vašich blízkých, nebo třeba jen kamarádů má domácího mazlíčka a Vy nevíte, co má rád, nebo co by pro..

  1000.00 Kč
 • Dárkový poukaz 2000 kč
  Dárkový poukaz 2000 kč

  Nevíte, čím udělat radost?  Často se stává, že někdo z Vašich blízkých, nebo třeba jen kamarádů má domácího mazlíčka a Vy nevíte, co má rád, nebo co by pro..

  2000.00 Kč
 • Vodítko flexi city růžové s
  Vodítko flexi city růžové s

  Samonavíjecí páskové vodítko pro všechny psy do hmotnosti 35 kg.  Navíjecí vodítka flexi poskytují Vašemu psovi potřebnou volnost výběhu. Díky brzdícímu systému,..

  229.00 Kč
 • Miska nerez dog fantasy kulatá se sklonem zelená 700ml
  Miska nerez dog fantasy kulatá se sklonem zelená 700ml

  Moderní miska pro psy v krásných pastelových barvách   - Neobvyklý skloněný tvar dává misce  elegantní vzhled a umožňuje snadnější přístup do..

  189.00 Kč


© 2020 Chovatelské potřeby a krmiva pro mazlíčky.