Informace o produktu:
Kategorie: Dárkové poukázky
Dodavatel:Plaček
Cena:500.00 Kč

Nevíte, čím udělat radost? Často se stává, že někdo z Vašich blízkých, nebo třeba jen kamarádů má domácího mazlíčka a Vy nevíte, co má rád, nebo co by pro něj potřeboval. Proto jsou zde naše dárkové poukázky, které je možno využít na celý sortiment. Už se Vám nikdy nestane, že by jste museli dlouze přemýšlet nad vhodností Vašeho dárku, nebo řešit vracení zboží po Vánocích, nebo třeba jen narozeninách. S naší dárkovou poukázkou nikdy nesáhnete vedle. Platnost kupónu je 3 měsíce od data prodeje uvedeného na kupónu. Upozornění: Na dárkový poukaz nelze uplatnit žádnou slevu!


 • Dárkový poukaz 2000 kč
  Dárkový poukaz 2000 kč

  Nevíte, čím udělat radost? Často se stává, že někdo z Vašich blízkých, nebo třeba jen kamarádů má domácího mazlíčka a Vy nevíte, co má rád, nebo co by pro..

  2000.00 Kč
 • Cestovní láhev 2v1 kiwi walker oranžovázelená 500750ml
  Cestovní láhev 2v1 kiwi walker oranžovázelená 500750ml

  Lehká a dobře uzavíratelná nádobka na vodu a krmení, kterou oceníte zejména na cestách. Šikovný kovový úchyt vám umožní připevnit nádobu k opasku, na kolo, nebo..

  369.00 Kč
 • Hračka dog fantasy latex zuby se zvukem oranžová 7cm
  Hračka dog fantasy latex zuby se zvukem oranžová 7cm

  Latexová hračka pro psy. - Hračka po stlačení vydává zvuky - Skvělá zábava pro psy na dlouhé hodiny Latexové hračky vynikají svojí měkkostí. Proto jsou velmi..

  29.00 Kč


© 2020 Chovatelské potřeby a krmiva pro mazlíčky.