Informace o produktu:
Kategorie: Dárkové poukázky
Dodavatel:Plaček
Cena:2000.00 Kč

Nevíte, čím udělat radost?  Často se stává, že někdo z Vašich blízkých, nebo třeba jen kamarádů má domácího mazlíčka a Vy nevíte, co má rád, nebo co by pro něj potřeboval. Proto jsou zde naše dárkové poukázky, které je možno využít na celý sortiment. Už se Vám nikdy nestane, že by jste museli dlouze přemýšlet nad vhodností Vašeho dárku, nebo řešit vracení zboží po Vánocích, nebo třeba jen narozeninách. S naší dárkovou poukázkou nikdy nesáhnete vedle. Platnost kupónu je 3 měsíce od data prodeje uvedeného na kupónu.  Upozornění: Na dárkový poukaz nelze uplatnit žádnou slevu!


 • Dárkový poukaz 500 kč
  Dárkový poukaz 500 kč

  Nevíte, čím udělat radost?  Často se stává, že někdo z Vašich blízkých, nebo třeba jen kamarádů má domácího mazlíčka a Vy nevíte, co má rád, nebo co by pro..

  500.00 Kč
 • Dárkový poukaz 2000 kč
  Dárkový poukaz 2000 kč

  Nevíte, čím udělat radost?  Často se stává, že někdo z Vašich blízkých, nebo třeba jen kamarádů má domácího mazlíčka a Vy nevíte, co má rád, nebo co by pro..

  2000.00 Kč
 • Hračka dog fantasy latex baby zoo se zvukem mix 9cm
  Hračka dog fantasy latex baby zoo se zvukem mix 9cm

  Latexová hračka pro psy. - Hračka po stlačení vydává zvuky - Skvělá zábava pro psy na dlouhé hodiny Latexové hračky vynikají svojí měkkostí. Proto jsou velmi..

  24.00 Kč
 • Hračka dog fantasy skinneeez plameňák 47,5cm
  Hračka dog fantasy skinneeez plameňák 47,5cm

  Hračka pro psy ve tvaru plameňáka, se zvukem. Vtipná textilní hračka se zvířecím motivem. Skvělá zábava pro psy na dlouhé hodiny. Délka: 47,5cm..

  89.00 Kč
 • Hračka dog fantasy skinneeez bobr 57.5cm
  Hračka dog fantasy skinneeez bobr 57.5cm

  Vtipná textilní hračka se zvířecím motivem. Skvělá zábava pro psy na dlouhé hodiny. Hračka píská.  ..

  84.00 Kč
 • Hračka dog fantasy skinneeez multi-pískátko tuleň 52,5cm
  Hračka dog fantasy skinneeez multi-pískátko tuleň 52,5cm

  Pískací hračka pro psy. Vtipná textilní hračka se zvířecím motivem, která má v každém svém dílku jedno pískátko. Skvělá zábava pro psy na dlouhé..

  149.00 Kč


© 2020 Chovatelské potřeby a krmiva pro mazlíčky.