Informace o produktu:
Kategorie: Dárkové poukázky
Dodavatel:Plaček
Cena:1000.00 Kč

Nevíte, čím udělat radost?  Často se stává, že někdo z Vašich blízkých, nebo třeba jen kamarádů má domácího mazlíčka a Vy nevíte, co má rád, nebo co by pro něj potřeboval. Proto jsou zde naše dárkové poukázky, které je možno využít na celý sortiment. Už se Vám nikdy nestane, že by jste museli dlouze přemýšlet nad vhodností Vašeho dárku, nebo řešit vracení zboží po Vánocích, nebo třeba jen narozeninách. S naší dárkovou poukázkou nikdy nesáhnete vedle. Platnost kupónu je 3 měsíce od data prodeje uvedeného na kupónu. Upozornění: Na dárkový poukaz nelze uplatnit žádnou slevu!


 • Dárkový poukaz 1000 kč
  Dárkový poukaz 1000 kč

  Nevíte, čím udělat radost?  Často se stává, že někdo z Vašich blízkých, nebo třeba jen kamarádů má domácího mazlíčka a Vy nevíte, co má rád, nebo co by pro..

  1000.00 Kč
 • Dárkový poukaz 2000 kč
  Dárkový poukaz 2000 kč

  Nevíte, čím udělat radost?  Často se stává, že někdo z Vašich blízkých, nebo třeba jen kamarádů má domácího mazlíčka a Vy nevíte, co má rád, nebo co by pro..

  2000.00 Kč
 • Hračka dog fantasy silikonová větev tmavě zelená
  Hračka dog fantasy silikonová větev tmavě zelená

  Aktivní hračka pro psy z bezpečného a odolného silikonu. Hračka je pružná, lehká, skvěle odskakuje. V případě spolknutí kousku silikonu nehrozí zdravotní riziko..

  84.00 Kč
 • Postroj rogz utility fialový xl
  Postroj rogz utility fialový xl

  Nastavitelný postroj s reflexním prošíváním, pro extra velké psy. Přes krk: 43 - 70 cm. Obvod břicha: 60 - 100 cm. Šířka popruhu: 2,5 cm...

  239.00 Kč
 • Hračka rogz cowboyz provazová růžová l
  Hračka rogz cowboyz provazová růžová l

  Aktivní hračka přispívající k čištění zubů. Hračka je vyrobena z pevného lana v klubíčku, které při hraní a přetahování psům masíruje dásně a..

  159.00 Kč


© 2020 Chovatelské potřeby a krmiva pro mazlíčky.