Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a pamlsky
Dodavatel:Canvit
Cena:549.00 Kč

Canvit Fruit Mix je důležitým zdrojem vlákniny, vitaminů, minerálů a různých biologicky aktivních látek pro psy krmené BARF dietou. Mrazem sušená a jemně mletá směs jablek, borůvek, malin, rybízu, lněného semínka, aronie, Kelpy, pampelišky, lichořeřišnice a kopřivy. Jemně mletá směs zaručuje plnohodnotné využití živin z ovoce a omezí vybíravost psa. Indikace: Doplněk krmné dávky pro psy krmené B.A.R.F. nebo vařenou stravou Přirozený zdroj vlákniny a vitamínů pro psy a kočky Dávka: na 10 kg psa: 5-10 g = ½ – 1 lžička denně Balení: 800 g pro psa do 10 kg vydrží po dobu 5 – 10 měsíců  


 • Lososový olej canvit barf salmon oil 0,5l
  Lososový olej canvit barf salmon oil 0,5l

  Za studena lisovaný lososový olej je bohatým zdrojem omega-3 nenasycených mastných kyselin s blahodárným vlivem na zdravý stav kůže, funkci imunitního a nervového..

  344.00 Kč
 • Olej canvit barf hemp oil 0,5l
  Olej canvit barf hemp oil 0,5l

  Za studena lisovaný olej z ko****ého semínka je bohatým zdrojem omega-3 a omega-6 nenasycených mastných kyselin, vitamínu E a léčivých can******lů. Canvit Hemp Oil je..

  799.00 Kč
 • Canvit barf green-lipped mussel 180g
  Canvit barf green-lipped mussel 180g

  Novozélandská slávka zelenoústá je bohatým zdrojem kloubní výživy ve formě glucosaminglykanů (glukosamin a chondroitin) a nenasycených mastných kyselin v přirozené..

  649.00 Kč
 • Canvit barf yucca schidigera 160g
  Canvit barf yucca schidigera 160g

  Kořen Yuccy je bohatým zdrojem saponinů, antioxidantů, betakarotenu a vitamínu C, B, vápníku, manganu, hořčíku a železa s pozitivním přínosem na detoxifikační a..

  349.00 Kč


© 2019 Chovatelské potřeby a krmiva pro mazlíčky.