Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a pamlsky
Dodavatel:Canvit
Cena:749.00 Kč

Hydrolyzovaný kolagen a šípek v Canvit Collagen & Rosehip je zdrojem peptidů a vitamínu C, které se velmi rychle vstřebávají ze zažívacího aparátu a dostávají do cílových tkání pro podporu a regeneraci pevných a pružných vazů, kloubních chrupavek, kostí a kůže.  Indikace: Podpora správného vývoje vazů, kloubů a kostí u mladých a rostoucích jedinců Regenerace a ochrana vazů a kloubních chrupavek u aktivních, obézních a stárnoucích psů Součást terapie zlomenin a poranění kostí, kloubů, vazů a kůže Dávka: na 10 kg psa: ½ lžičky denně Balení: 800 g pro psa do 10 kg vydrží po dobu 5 měsíců    


 • Canvit barf silybum marianum 160g
  Canvit barf silybum marianum 160g

  Semena Ostropestřce mariánského obsahují silymarin, skupinu biologicky aktivních látek známých pro svůj ochranný a regenerační účinek na jaterní buňky. Silymarin..

  319.00 Kč
 • Canvit barf aloe vera gel extract 40g
  Canvit barf aloe vera gel extract 40g

  Listy Aloe Vera obsahují gel, který je bohatým zdrojem vitamínů A, C, E, B, mikroprvků, aminokyselin, látek s prokázaným antibakteriálním, antivirovým,..

  549.00 Kč
 • Pupalkový olej canvit barf evening primose oil 100ml
  Pupalkový olej canvit barf evening primose oil 100ml

  Pupalkový olej je zdrojem GLA omega-6 nenasycených mastných kyselin s výrazným protizánětlivým, anti-alergickým a protisvědivým účinkem na kůži u alergiků a..

  449.00 Kč
 • Lososový olej canvit barf salmon oil 0,5l
  Lososový olej canvit barf salmon oil 0,5l

  Za studena lisovaný lososový olej je bohatým zdrojem omega-3 nenasycených mastných kyselin s blahodárným vlivem na zdravý stav kůže, funkci imunitního a nervového..

  344.00 Kč


© 2019 Chovatelské potřeby a krmiva pro mazlíčky.