Informace o produktu:
Kategorie: Cestování se psem
Dodavatel:TRIXIE
Cena:1399.00 Kč

Autopotah zadních sedadel. Chrání interiér auta před poškrábáním, nečistotami a chlupy a snadno se udržuje - lze očistit vlhkým hadříkem nebo prát v ruce. Odolný vůči vodě a poškození. Na zadní sedadlo. Snadná montáž a demontáž Všitý zip, který lze do poloviny rozepnou a vedle psa si můžete sednout. Autopotah má potahy i na opěrky hlavy, které zajistí maximální ochranu před znečištěním. Rozměr 1,4 x 1,6 m


 • Autopotah Trixie na zadní sedadla s bočnicemi
  Autopotah Trixie na zadní sedadla s bočnicemi

  Nylonový potah na zadní sedadla. Chrání před poškrábáním, nečistotami a chlupy od psa. V potahu jsou 2 otvory na zip k protažení bezpečnostních pásů. Z kvalitního..

  999.00 Kč
 • Autopotah Trixie na zadní sedadla tlapky
  Autopotah Trixie na zadní sedadla tlapky

  Autopotah zadních sedadel. Chrání interiér auta před poškrábáním, nečistotami a chlupy. Vrchní vrstva z pohodlného fleecu. Spodní část z nylonu chrání sedačky..

  999.00 Kč
 • Odstraňovač zápachu Beaphar Probio 500 ml
  Odstraňovač zápachu Beaphar Probio 500 ml

  Odour Remover odstraňuje zápach způsobený domácími mazlíčky. Rozkládá zápach organického původu a zanechává na povrchu vrstvu probiotik, která působí i po..

  269.00 Kč
 • Ponožky pro psy Trixie L protiskluzové šedé 2ks
  Ponožky pro psy Trixie L protiskluzové šedé 2ks

  Ponožky pro psy vyrobené z bavlny a spandexu. Protiskluzový gumový povlak chrání nábytek a podlahu před poškrábáním. Podporují hojení ran a snižují riziko infekcí...

  79.00 Kč
 • Pleny Trixie pro psy XL 12ks
  Pleny Trixie pro psy XL 12ks

  Jednorázové pleny s elastickým pasem. Vysoce absorpční, vhodné pro psy (samce) trpící inkontinencí. Vhodné po operacích, kdy není možné venčení přirozeným..

  349.00 Kč


© 2022 Chovatelské potřeby a krmiva pro mazlíčky.