Informace o produktu:
Kategorie: Podestýlky a toalety
Dodavatel:Asan
Cena:139.00 Kč

Přírodní bezprašná podestýlka pro malé hlodavce. ODOUR CONTROL – efektivní absorpce pachů pro delší životnost steliva 430% absorpce vlhkosti znamená méně častou výměnu a tím nižší spotřebu steliva pro jednoho křečka vystačí 4,5 l balení až na 60 dní 2 v 1 – podestýlka + domeček Steliva Asan: Mimořádně dobře pohlcují pachy. Výborně vstřebávají vlhkost a dehydratují exkrementy domácích mazlíčků během několika vteřin. Jsou bez prachu, přidaných barviv a parfémů, které jsou častými alergeny. Nízká váha – minimální hmotnost steliv, mohou s nimi manipulovat i děti, které se o zvířata starají. Malá spotřeba – v průměru 5x nižší než u minerálních steliv, šetří domácí rozpočet. Jsou ekologicky šetrné, surovinu netěžíme, nekácíme stromy pro její získání. Steliva Asan jsou vyrobena z buničiny. 100% rozložitelná steliva ohleduplná k životnímu prostředí. Snadná a rychlá likvidace jako bioodpadu – do toalety nebo kompostováním. Zdravotní aspekt – Asan...


 • Kočkolit magic pearls lavender 16l
  Kočkolit magic pearls lavender 16l

  Podestýlka pro kočky s vůní levandule. Podestýlka MAGIC Pearls má speciální velikost, tvar a složení, které neulpívá na srsti kočky a není vynášeno z toalety. Tato..

  549.00 Kč
 • Hobliny limara s vůní malin 15l
  Hobliny limara s vůní malin 15l

  Podestýlka z hoblin s vůní malin vhodná pro všechny druhy hlodavců...

  44.00 Kč
 • Hobliny rasco 2.5kg
  Hobliny rasco 2.5kg

  Podestýlka z hoblin Přírodní podestýlka z dřevěných hoblin vhodná pro hlodavce. Obsah: - 35 l...

  69.00 Kč
 • Apetit - johnny cannabis 10 litrů
  Apetit - johnny cannabis 10 litrů

  APETIT Johnny Cannabis (10l) je nová ekologická bezprašná podestýlka, vhodná pod všechny typy zvířat. Znaky podestýlky: APETIT Johnny Cannabis (10l). Vhodná pro..

  119.00 Kč


© 2020 Chovatelské potřeby a krmiva pro mazlíčky.