TetraPond WHEATGERM STICKS - 1l

TetraPond  WHEATGERM STICKS  - 1l

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Zahradní jezírka
Dodavatel:Tetra
Cena:129.00 Kč

Krmivo ve formě plovoucích tyčinek bylo specielně vyvinuto pro zdravou a vyváženou výživu bazenových ryb v období nižších teplot na jaře a na podzim. * ideální pro krmení při teplotách nižších než 10°C * lehce stravitelná potrava, díky velkému množství pšeničných klíčků * bohaté na bílkoviny, které snižuje činnost metabolismu bazénových ryb během chladnějších měsíců * optimální příprava na období přezimování (hibernaci) * rychle připravuje ryby na další hibernaci * vhodné také pro Koi kapry a ostatní náročnější ryby * V ochranném, znovuuzavíratelném balení proti vlivu slunečního záření, vzduchu a nečistot, tím je zabráněno znehodnocení důležitých látek. Krmivo je stále čerstvé a vaše ryby tak dostanou to nejlepší. Složení: obiloviny, vedlejší výrobky rostlinného původu, bílkovinné extrakty rostlinného původu, kvasnice, řasy, zelenina, minerální látky, oleje a tuky. Jakostní znaky: proteiny 320 g / kg, vlhkost 8%, popeloviny 60 g / kg, tuky 50 g / kg, vláknina 20 g / kg, vitamínA 29255 mj.j./ kg, vitamiín...


 • Tetra Betta AQUA SAFE 100ml
  Tetra Betta AQUA SAFE 100ml

  Přeměňuje vodu z kohoutku na ekologicky vhodnou vodu pro zahradní jezírko, ve které se ryby a ostatní její obyvatelé budou cítit jako doma. *..

  241.00 Kč
 • TetraPond  ALGOFIN - 3l
  TetraPond ALGOFIN - 3l

  Efektivní a bezpečný přípravek k hubení vláknité řasy a jiných řas zahradních jezírek. * intensivně odstraňuje nejčastěji se vyskytujících..

  1409.00 Kč
 • TetraPond Peat&Straw Extract - 250ml
  TetraPond Peat&Straw Extract - 250ml

  Tekutý ošetřující prostředek na přírodní bázi k zamezení růstu řas. Rychlý, bezpečný a ekologický. * tekutá rašelina a výtažek z ječmene..

  232.00 Kč
 • TetraPond  MULTIMIX - 1l
  TetraPond MULTIMIX - 1l

  Výběrová směs krmiva obsahující nejlepší vločky, tyčinky, pellety a granule, splňující požadavky všech bazénových ryb. * vysoce kvalitní..

  169.00 Kč


© 2019 Chovatelské potřeby a krmiva pro mazlíčky.