TetraPond STERLET STICKS - 1l

TetraPond STERLET STICKS - 1l

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Zahradní jezírka
Dodavatel:Tetra
Cena:225.00 Kč

Kompletní krmivo rychle klesající ke dnu pro každodenní krmení jeseterů a jiných jeseterovitých ryb. Tyčinkové krmivo Tetra Pond Sterlet Sticks zohledňuje přirozené stravovací návyky a speciální nutriční požadavky jeseterů a jiných jeseterovitých ryb živících se u dna. Podrobnosti Kompletní krmivo ve formě tyčinek rychle klesajících ke dnu pro jesetery a jiné jeseterovité ryby Složení speciálně vyvinuté pro jesetery Optimální poměr bílkovin a tuků pro zdravý růst Nízký obsah sacharidů pro výživu konkrétních druhů Tyčinky rychle klesající ke dnu zohledňují přirozené stravovací návyky Malé tyčinky odpovídají nutričním požadavkům Tyčinky si uchovávají svůj tvar a nekalí vodu Snadno se polyká a je lehce stravitelné, což přispívá k lepší kvalitě vody


 • TetraPond GOLDFISH MIX - 1l
  TetraPond GOLDFISH MIX - 1l

  Kompletní krmná směs pro každodenní krmení všech druhů zlatých ryb v zahradním jezírku. Tři různé druhy krmiva poskytují pestrou a biologicky..

  153.00 Kč
 • TetraPond KOI MINI STICKS - 1l
  TetraPond KOI MINI STICKS - 1l

  Vysoce kvalitní kompletní krmivo pro vyváženou výživu a zdravý růst kaprů koi až do velikosti zhruba 15 cm délky. Malé plovoucí tyčinky..

  231.00 Kč


© 2020 Chovatelské potřeby a krmiva pro mazlíčky.