TetraPond STERLET STICKS - 1l

TetraPond  STERLET STICKS - 1l

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Zahradní jezírka
Dodavatel:Tetra
Cena:225.00 Kč

Hodnotné krmivo do zahradních jezírek, které odpovídá stravovacím návykům jeseterů. * laboratorně testovaná receptura s optimálním poměrem proteinů a tuků pro zdravý růst * tyčinky rychle klesají ke dnu a poskytují tak potravu jeseterům, kteří loví u dna * malé tyčinky odpovídají potřebám těchto ryb * tyčinky dlouho drží tvar a nekalí vodu Složení: bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, obiloviny, vedlejší výrobky rostlinného původu, kvasnice, oleje a tuky, mléko a mléčné výrobky, minerální látky. Jakostní znaky: proteiny 470 g / kg, vlhkost 8%, tuky 100 g / kg, popeloviny 80 g / kg, vláknina 20 g / kg, vitamín A 29270 m.j./ kg, vitamín D3 1830 m.j./ kg, vitamín E 598 mg / kg, L-ascorbyl-2-polyfosforečnan 137 mg / kg, lecitin.


 • TetraPond  GOLDFISH MIX - 1l
  TetraPond GOLDFISH MIX - 1l

  Prémiová směs krmiva obsahující vločky tyčinky a blešivce, určená speciálně pro zlaté rybky. * vločky s obsahem spiruliny pro intenzitu barev..

  153.00 Kč
 • TetraPond  KOI MINI STICKS - 1l
  TetraPond KOI MINI STICKS - 1l

  Tyčinky pro mladé Koi kapry o velikosti 10 až 25 cm, které podporují jejich zdravý růst a intenzivní barvy. * krmivo obsahuje všechny důležité..

  231.00 Kč
 • TetraPond  FLAKES - 4l
  TetraPond FLAKES - 4l

  Kompletní krmivo ve formě vloček pro malé nebo mladé bazénové rybky. * směs čtyř druhů vloček pro pestrou, vyváženou a zdravou stravu..

  419.00 Kč
 • TetraPond  STICKS - 50l
  TetraPond STICKS - 50l

  Kompletní krmivo ve formě plovoucích tyčinek pro všechny bazénové ryby poskytuje zdraví prospěšnou a biologicky vyváženou výživu. * obsahuje..

  1499.00 Kč


© 2019 Chovatelské potřeby a krmiva pro mazlíčky.