CANVIT BARF KELP - 180g

CANVIT BARF  KELP  - 180g

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Vitamíny a kloubní výživa
Dodavatel:(bez zařazení)
Cena:195.00 Kč

Sušená Kelpa (Ascophyllum nodosum) v organické kvalitě pro zdravou ústní dutinu a zdravou kůži Přírodní zdroj minerálů. Podpora kondice, pigmentace srsti a imunity. Hnědá řasa Kelp (Ascophyllum nodosum) je přírodním zdrojem důležitých minerálů, jako je jód, vápník, fosfor, hořčík, draslík, železo, ale i vitamínů skupiny B, vitamínu C a esenciálních aminokyselin. Kelpa má výborné antioxidační účinky, zlepšuje pigmentaci a pomáhá posilovat imunitu. Je vhodným doplňkem k BARF stravě. U psů s podezřením na onemocnění štítné žlázy, konzultujte její podávání s veterinárním lékařem. Doplňkové krmivo pro psy.


 • CANVIT BARF  LINSEED oil - 500ml
  CANVIT BARF LINSEED oil - 500ml

  Lněný olej pro podporu zdravého trávení a kůže Za studena lisovaný olej ze lněných semen. Vhodný doplněk zejména pro psy krmené BARF..

  428.00 Kč
 • CANVIT BARF  MINERAL balancer - 260g
  CANVIT BARF MINERAL balancer - 260g

  Vápník, mikroprvky a vitamíny pro vybalancování BARF stravy ve formě prášku Přírodní zdroj vápníku, minerálů, mikroprvků a vitamínů skupiny..

  206.00 Kč
 • CANVIT BARF  SILYBUM marianum  - 160g
  CANVIT BARF SILYBUM marianum - 160g

  Přírodní zdroj Silymarinu pro podporu funkce jater. Detoxikace a přirozená podpora metabolismu. Semena Ostropestřce Mariánského (Silybum Marianum) jsou..

  263.00 Kč
 • CANVIT BARF  SPIRULINA - 180g
  CANVIT BARF SPIRULINA - 180g

  Sušená Spirulina platensis pro podporu vitality a imunitních funkcí Přírodní zdroj aminokyselin, beta-karotenu, vitamínů skupiny B, D, E a K,..

  282.00 Kč


© 2019 Chovatelské potřeby a krmiva pro mazlíčky.