CANVIT BARF GREEN - lipped MUSSEL - 180g

CANVIT BARF  GREEN - lipped MUSSEL - 180g

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Vitamíny a kloubní výživa
Dodavatel:(bez zařazení)
Cena:563.00 Kč

Mletá Novozélandská slávka zelenoústá (Perna canaliculus) pro zdravé klouby Extrakt Slávky zelenoústé (Perna canaliculus), je přírodním zdrojem chondroprotektiv Slávka zelenoústá pochází z Nového Zélandu a obsahuje glykosaminoglykany - látky přirozeně se vyskytující v kloubní chrupavce a v synoviální tekutině, které v pohybovém aparátu zvířete působí protizánětlivě. Novozélandská zelená mušle podporuje tvorbu a regeneraci chrupavky a kloubního mazu, udržuje klouby pohyblivé a volné a pomáhá snižovat bolestivost při kloubních onemocněních. Doplňkové krmivo pro psy.


 • CANVIT BARF  HEMP fiber - 800g
  CANVIT BARF HEMP fiber - 800g

  Přírodní zdroj vlákniny z konopného semínka Konopná vláknina má vysoký obsah lehce stravitelných bílkovin, esenciálních mastných kyselin Omega 3..

  195.00 Kč
 • CANVIT BARF  KELP  - 180g
  CANVIT BARF KELP - 180g

  Sušená Kelpa (Ascophyllum nodosum) v organické kvalitě pro zdravou ústní dutinu a zdravou kůži Přírodní zdroj minerálů. Podpora kondice, pigmentace..

  195.00 Kč
 • CANVIT BARF  MINERAL balancer - 260g
  CANVIT BARF MINERAL balancer - 260g

  Vápník, mikroprvky a vitamíny pro vybalancování BARF stravy ve formě prášku Přírodní zdroj vápníku, minerálů, mikroprvků a vitamínů skupiny..

  206.00 Kč


© 2019 Chovatelské potřeby a krmiva pro mazlíčky.